Change language English Polski

Gdzie szukać pomocy?

 

Fundacja Dzieci Niczyje zmieniła nazwę na Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę. Już ponad 25 lat działamy na rzecz dzieci, ich rodziców i opiekunów oraz profesjonalistów pracujących z dziećmi. Nowa nazwa i tożsamość wizualna są konsekwencją naszego rozwoju - od momentu założenia, znacznie rozszerzyliśmy zakres działań. Sercem misji fundacji pozostaje działanie na rzecz dzieci doświadczających przemocy.

Więcej...

Aktualności

 • Wyniki konkursu fotograficznego "Dziadkowie i wnuki"

  2013-03-15

  Zakończył się konkurs fotograficzny "Dziadkowie i wnuki" zorganizowany przez Fundację Dzieci Niczyje w ramach ogólnopolskiej kampanii "Dziadkowie i wnuki. Wspólna historia”. Na konkurs nadesłano prawie 1000 zdjęć. Nagrodzone i wyróżnione prace będzie można zobaczyć w warszawskiej Galerii Jabłkowskich od 27 marca.

  czytaj dalej »
 • Konkurs fotograficzny "Dziadkowie i wnuki"

  2013-03-01

  Zakończyliśmy już etap przyjmowania i wstępnej oceny prac w ramach konkursu fotograficznego "Dziadkowie i wnuki. Wspólna historia". Ostateczne wyniki zostaną ogłoszone w poniedziałek, 4 marca 2013 r.

  czytaj dalej »
 • Spotkanie pt. Być Babcią, być Dziadkiem, 11 lutego, Warszawa

  2013-02-01

  Jeśli jesteś babcią/dziadkiem i masz wnuka/wnuczkę w wieku od 0 do 6. roku życia, weź udział w spotkaniu w gronie innych Babć i Dziadków, którzy podobnie jak Ty chcą wiedzieć jak najwięcej o potrzebach swoich wnuków.

  czytaj dalej »
 • Relacja z inauguracji kampanii "Dziadkowie i wnuki. Wspólna historia"

  2013-01-28

  21 stycznia 2013 r. w Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich odbyła się konferencja prasowa rozpoczynająca nową kampanię, której celem jest wzmocnienie znaczenia więzi międzypokoleniowych oraz roli dziadków i babć w życiu dzieci.

  czytaj dalej »
 • "Dziadkowie i wnuki. Wspólna historia" - kampania FDN

  2013-01-21

  Więź z babcią i dziadkiem daje dzieciom poczucie bezpieczeństwa i tożsamości, a dziadkom - poczucie znaczenia i wpływu na życie swoich najbliższych. Kampania „Dziadkowie i wnuki. Wspólna historia” Fundacji Dzieci Niczyje ma wzmocnić znaczenie więzi międzypokoleniowych oraz roli dziadków i babć w życiu dzieci. Akcję objęła honorowym patronatem prof. Irena Lipowicz, Rzecznik Praw Obywatelskich.

  czytaj dalej »