Change language English Polski

Gdzie szukać pomocy?

 

Fundacja Dzieci Niczyje zmieniła nazwę na Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę. Już ponad 25 lat działamy na rzecz dzieci, ich rodziców i opiekunów oraz profesjonalistów pracujących z dziećmi. Nowa nazwa i tożsamość wizualna są konsekwencją naszego rozwoju - od momentu założenia, znacznie rozszerzyliśmy zakres działań. Sercem misji fundacji pozostaje działanie na rzecz dzieci doświadczających przemocy.

Więcej...

Aktualności

 • Kupując w KappAhl pomagasz Fundacji Dzieci Niczyje!

  2014-11-17

  Od 14 listopada w sklepach KappAhl w całej Polsce można kupić ubranka dziecięce ze specjalnej serii z rysunkami słynnej, szwedzkiej ilustratorki Ingeli P Arrhenius. Część dochodu ze sprzedaży tych ubranek zostanie przeznaczona na wsparcie naszej Fundacji.

  czytaj dalej »
 • Warsztaty "Rozliczenia honorariów autorskich' pod patronatem FDN

  2014-11-17

  FDN objęła patronatem warsztaty "Rozliczanie seminariów autorskich, opodatkowanie i oskładowanie wynagrodzeń" organizowane przez Centrum Promocji Informatyki w dniu 18 grudnia w Warszawie.

  czytaj dalej »
 • „Najseksowniejsze 4, 5 i 6 latki” – stanowcze NIE seksualizacji dzieci!

  2014-11-07

  W ostatnich dniach trafiło do nas wiele zgłoszeń  i zapytań dotyczących utworzonej w serwisie Facebook.com strony „Najseksowniejsze 4, 5 i 6 latki” i innych tego typu profili. Mimo, że na stronach tych nie stwierdziliśmy nielegalnych treści, jednoznacznie potępiamy tego typu działania. Ostatnie wydarzenia to też ważny moment, by ostrzec rodziców bezrefleksyjnie umieszczających zdjęcia dzieci w internecie i przypomnieć podstawowe zasady bezpieczeństwa w tym zakresie.

  czytaj dalej »
 • Wolne miejsca na szkolenie dla profesjonalistów "Bez klapsa" 8-9.11.br.

  2014-11-03

  Z przyjemnością informujemy, że można się jeszcze zgłaszać do udziału  w otwartym szkoleniu dla profesjonalistów "Bez klapsa - jak z miłością i szacunkiem wyznaczać dziecku granice", które odbędzie się 8-9.11.br. w jednej z placówek FDN.

  czytaj dalej »
 • Podsumowanie akcji "Sieciaki na wakacjach" 2014!

  2014-10-24

  W tym roku akcja "Sieciaki na wakacjach" organizowana w partnerstwie z Fundacją Orange odbyła się już po raz dziewiąty. Podczas wakacji w trzech polskich miastach spotykaliśmy się z najmłodszymi internautami, aby przekazywać im w czasie zabawy wiedzę o bezpieczeństwie w sieci. Zarówno w Warszawie, jak i Białymstoku oraz Starachowicach bawiliśmy się łącznie z ponad dwoma tysiącami dzieci. W ramach akcji współpracowaliśmy z 20 organizacjami pozarządowymi i instytucjami z całego kraju.

  czytaj dalej »