Change language English Polski

Gdzie szukać pomocy?

 

Fundacja Dzieci Niczyje zmieniła nazwę na Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę. Już ponad 25 lat działamy na rzecz dzieci, ich rodziców i opiekunów oraz profesjonalistów pracujących z dziećmi. Nowa nazwa i tożsamość wizualna są konsekwencją naszego rozwoju - od momentu założenia, znacznie rozszerzyliśmy zakres działań. Sercem misji fundacji pozostaje działanie na rzecz dzieci doświadczających przemocy.

Więcej...

Aktualności

 • Wolontariusz w Rodzinie - bezcenne wsparcie rodziców

  2014-09-23

  Bycie rodzicem nie zawsze jest proste. Wielu rodziców odczuwa w swoim codziennym życiu brak osoby, która mogłaby ich wesprzeć, wysłuchać i podzielić się własnym doświadczeniem. W odpowiedzi na te potrzeby Fundacja Dzieci Niczyje zainicjowała projekt Wolontariusz w Rodzinie. Obecnie do projektu mogą zgłaszać się zarówno rodziny, które czują, że potrzebują wsparcia, jak i osoby, które mogą i chciałyby takiego wsparcia udzielić.

  czytaj dalej »
 • Fundacja Dzieci Niczyje objęła patronat nad książką „Zrozumieć dziecko wykorzystywane seksualnie”

  2014-09-09

  Fundacja Dzieci Niczyje objęła patronat nad książką pt. „Zrozumieć dziecko wykorzystywane seksualnie” autorstwa dr Magdaleny Czub. Publikacja może stanowić cenną pomoc dla profesjonalistów, którzy dzięki niej mają szansę poszerzyć wiedzę oraz kompetencje w dziedzinie diagnozy, terapii i organizacji wsparcia społecznego dla dzieci wykorzystywanych seksualnie.

  czytaj dalej »
 • Światowy Dzień FAS, 9 września

  2014-09-09

  Dzisiaj obchodzony jest na całym świecie Dzień FAS - Płodowego Syndromu Alkoholowego (od ang. Fetal Alcohol Syndrome). Tym samym Fundacja Fastryga rozpoczyna Międzynarodową Kampanię, której celem jest podniesienie świadomości ryzyka, jakie niesie za sobą picie alkoholu w okresie ciąży. 

  czytaj dalej »
 • Zapraszamy do rejestracji na konferencję

  2014-09-08

  Rozpoczęła się rejestracja do udziału w 11. Ogólnopolskiej konferencji "Pomoc dzieciom - ofiarom przestępstw", która odbędzie się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie w dniach 20 - 21.10.2014r. Serdecznie zapraszamy! 

  czytaj dalej »
 • II Konferencja Bliskości - pod patronatem FDN!

  2014-09-07

  Jak promować karmienie piersią w Polsce, jak budować więź z dziećmi z problemami rozwojowymi oraz niepełnosprawnymi, jak promować rodzicielstwo bliskości w mediach, jakimi narzędziami rodzicielstwa bliskości posługiwać się w pracy pedagoga, nauczyciela i wychowawcy. Odpowiedzi m.in. na te pytania będzie można usłyszeć na II Konferencji Bliskości, która odbędzie się 18 października w Warszawie. Konferencja objęta jest patronatem Fundacji Dzieci Niczyje.

  czytaj dalej »