Change language English Polski

Gdzie szukać pomocy?

 

Fundacja Dzieci Niczyje zmieniła nazwę na Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę. Już ponad 25 lat działamy na rzecz dzieci, ich rodziców i opiekunów oraz profesjonalistów pracujących z dziećmi. Nowa nazwa i tożsamość wizualna są konsekwencją naszego rozwoju - od momentu założenia, znacznie rozszerzyliśmy zakres działań. Sercem misji fundacji pozostaje działanie na rzecz dzieci doświadczających przemocy.

Więcej...

Aktualności

 • Ostatnie wolne miejsca na szkoleniu „Już wiem co zrobić!” 23-24.03!

  2013-03-15

  Serdecznie zapraszamy profesjonalistów pracujących z dziećmi w wieku 6-9 lat i ich rodzicami do udziału w warsztacie „Już wiem co zrobić - edukacja dzieci i rodziców w zakresie ochrony przed przemocą”.

  czytaj dalej »
 • Accordeon Samodzielności

  2013-03-12

  Trudna sytuacja życiowa młodych ludzi ma istotny wpływ na ich usamodzielnienie oraz zaistnienie na rynku pracy. Wychowanków domów dziecka cechuje brak pewności siebie, problemy z adaptacją i małe doświadczenie w organizowaniu czasu pracy . Te czynniki sprawiają, że mają oni większe trudności ze znalezieniem pracy, a później z jej utrzymaniem. Fundacja Dzieci Niczyje wraz z francuską Fundacją Accor rozpoczęła realizację projektu społecznego Accordeon Samodzielności pod patronatem honorowym Ministra Pracy i Polityki Społecznej.

  czytaj dalej »
 • Hard Rock Cafe wspiera walkę z przemocą wobec dzieci

  2013-03-11

  Klienci warszawskiego Hard Rock Cafe mogą od 11 marca kupić specjalny pin, z którego część dochodu będzie przekazana na cele statutowe Fundacji Dzieci Niczyje. Specjalna, limitowana kolekcja pinów powstała, aby wesprzeć działania FDN, która walczy z przemocą wobec dzieci.

  czytaj dalej »
 • Szkolenia z bezpieczeństwa w Internecie dla profesjonalistów

  2013-03-04

  II nabór (kwiecień-czerwiec 2013).

  Zapraszamy do udziału osoby pracujące na co dzień z dziećmi i młodzieżą z grup ryzyka.

  czytaj dalej »
 • Konkurs fotograficzny "Dziadkowie i wnuki"

  2013-03-01

  Zakończyliśmy już etap przyjmowania i wstępnej oceny prac w ramach konkursu fotograficznego "Dziadkowie i wnuki. Wspólna historia". Ostateczne wyniki zostaną ogłoszone w poniedziałek, 4 marca 2013 r.

  czytaj dalej »