Change language English Polski

Gdzie szukać pomocy?

 

Przekaż 1% podatku dla podopiecznych fundacji.
Dzieci czekają na Twoją pomoc.

KRS 0000 20 44 26

Więcej...

Aktualności

 • KappAhl wspiera Fundację Dzieci Niczyje

  2012-11-27

  Klienci modowej sieci KappAhl będą mogli podczas świątecznych zakupów wesprzeć działalność Fundacji Dzieci Niczyje. Z okazji nadchodzącego Bożego Narodzenia powstała specjalna linia dziecięcych piżamek i kapci, oznaczonych etykietą ”Friendly”. 10 zł ze sprzedaży każdej sztuki zostanie przeznaczonych na realizację celów statutowych FDN – największej polskiej organizacji zajmującej się problemem przemocy wobec dzieci.

  czytaj dalej »
 • Rezolucja o telefonach zaufania na 23. rocznicę Konwencji o Prawach Dziecka

  2012-11-21

  Zwiększenie dostępu do pomocy telefonicznej dla dzieci na całym świecie - to jeden z postulatów Rezolucji uchwalonej przez przedstawicieli linii pomocowych dla najmłodszych ogłaszanej z okazji 23. rocznicy uchwalenia Konwencji o Prawach Dziecka.

  czytaj dalej »
 • Kolejna odsłona współpracy agencji reklamowej Publicis i FDN

  2012-11-21

  Kampania społeczna "Zła tradycja" to juz czwarta wspólna kampania realizowana przez agencję reklamową Publicis oraz Fundację Dzieci Niczyje. Autorzy kreacji przygotowali koncepcję i realizację akcji - tak jak do tej pory - na zasadzie pro bono. Dziękujemy!

  czytaj dalej »
 • Przemoc nie musi być tradycją - Międzynarodowy Dzień Zapobiegania Przemocy wobec Dzieci

  2012-11-19

  Dziś, 19 listopada obchodzimy Międzynarodowy Dzień Zapobiegania Przemocy wobec Dzieci. Polskim koordynatorem działań związanych tym symbolicznym dniem jest Fundacja Dzieci Niczyje. Z okazji tegorocznych obchodów Fundacja wraz z partnerami inauguruje kampanię społeczną „Zła tradycja”, która ma zwrócić uwagę na to, jak ważne jest reagowanie na przemoc wobec najmłodszych.

  czytaj dalej »
 • Cztery lata Telefonu Zaufania dla Dzieci i Młodzieży 116 111

  2012-11-05

  Prawie pół miliona połączeń, ponad 13 tys. wiadomości online i 240 interwencji. Już od czterech lat Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży 116 111 prowadzony przez Fundację Dzieci Niczyje zapewnia dzieciom i młodzieży pomoc i wsparcie.

  czytaj dalej »