Change language English Polski

Gdzie szukać pomocy?

 

Przekaż 1% podatku dla podopiecznych fundacji.
Dzieci czekają na Twoją pomoc.

KRS 0000 20 44 26

Więcej...

Aktualności

 • Wspólnie odkrywamy cyfrowy świat! Bezpiecznie!

  2012-01-29

  7 lutego ponad 70 państw z pięciu kontynentów obchodzić będzie Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI). W Polsce DBI od 2005 roku organizowany jest przez Polskie Centrum Programu Safer Internet, które tworzą Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa (NASK) oraz Fundacja Dzieci Niczyje (FDN). Głównym partnerem DBI 2012 jest Fundacja Orange, a patronat honorowy nad wydarzeniem objęła Minister Edukacji Narodowej Krystyna Szumilas.

  czytaj dalej »
 • Dzieci skrzywdzone przez nauczycieli pozbawione ochrony w postępowaniu dyscyplinarnym

  2012-01-24

  Fundacja Dzieci Niczyje wystosowała apel do Ministra Edukacji Narodowej, w którym wnosi o pilną zmianę przepisów dotyczących postępowania dyscyplinarnego wobec nauczycieli. W obecnej postaci, zapisy nie zapewniają żadnej ochrony małoletnim skrzywdzonym przez nauczyciela lub dzieciom, które są świadkami takich zdarzeń.

  czytaj dalej »
 • Akcja charytatywna - pomoc dla dzieci-ofiar przemocy

  2012-01-05

  Kupując wyjątkowe obrazy artysty Michała Rutkowskiego ("R"), można wesprzeć działania statutowe Fundacji Dzieci Niczyje.

  czytaj dalej »
 • II edycja warsztatu „Ku pozytywnemu rodzicielstwu i szczęśliwemu dzieciństwu!”

  2012-01-04

  Fundacja Dzieci Niczyje serdecznie zaprasza rodziców dzieci w wieku 6 – 14 lat na drugą edycję warsztatu umiejętności wychowawczych „Ku pozytywnemu rodzicielstwu i szczęśliwemu dzieciństwu!”

  Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o rozwoju swojego dziecka, nabyć nowe umiejętności i lepiej komunikować się ze swoim dzieckiem – zapraszamy na warsztat.

  czytaj dalej »
 • Co to był za rok!

  2011-12-29

  2011 był rokiem naszych 20 (już!) urodzin. Świętowaliśmy je na wiele sposobów. W naszym jubileuszowym kalendarium pewne daty zapisały się szczególnie.

  czytaj dalej »