Change language English Polski

Gdzie szukać pomocy?

 

Fundacja Dzieci Niczyje zmieniła nazwę na Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę. Już ponad 25 lat działamy na rzecz dzieci, ich rodziców i opiekunów oraz profesjonalistów pracujących z dziećmi. Nowa nazwa i tożsamość wizualna są konsekwencją naszego rozwoju - od momentu założenia, znacznie rozszerzyliśmy zakres działań. Sercem misji fundacji pozostaje działanie na rzecz dzieci doświadczających przemocy.

Więcej...

Aktualności

 • Nowy numer kwartalnika "Dziecko krzywdzone. Teoria.Badania.Praktyka"

  2011-02-25

  Najnowszy numer kwartalnika w całości poświęcony problemowi komercyjnego wykorzystywania dzieci. Zapraszamy do lektury!

  czytaj dalej »
 • Powstaje polska sieć ochrony dzieci przed przemocą

  2011-02-24

  23 lutego rozpoczynają się działania pierwszej w Polsce sieci przeciwdziałania przemocy wobec najmłodszych. Krajowe Partnerstwo na rzecz Ochrony Dzieci przed Przemocą jest inicjatywą Fundacji Dzieci Niczyje, objętą patronatem Ministra Sprawiedliwości, Rzecznika Praw Obywatelskich oraz Rzecznika Praw Dziecka. Do współpracy zostały zaproszone organizacje pozarządowe zajmujące się pomocą dzieciom krzywdzonym w różnych częściach kraju. Inauguracja Krajowego Partnerstwa odbyła się podczas konferencji prasowej 23 lutego (środa) o godz. 11.00 w siedzibie Rzecznika Praw Obywatelskich.

  czytaj dalej »
 • Co trzeci polski nastolatek doświadczył przemocy

  2011-02-24

  W przeddzień Ogólnopolskiego Dnia Ofiar Przestępstw Fundacja Dzieci Niczyje ogłasza wyniki corocznych badań wiktymizacji dzieci i młodzieży w Polsce.

  czytaj dalej »
 • Fundacja Dzieci Niczyje obchodzi w tym roku 20. urodziny!

  2011-02-15

  Alina Margolis-Edelman, zakładając FDN w 1991 roku, nie przypuszczała, że Fundacja będzie w przyszłości największą w Polsce organizacją zajmującą się problemem krzywdzenia dzieci...

  czytaj dalej »
 • Promocja bezpieczeństwa w sieci - nowa akcja społeczna FDN

  2011-01-31

  Już od początku lutego rodzice przeglądający ubranka w sklepach Coccodrillo trafią na specjalną zawieszkę z prawdziwymi dziecięcymi majtkami, pod które próbuje sięgnąć internetowa łapka. Kampanię, której celem jest zwrócenie uwagi rodziców na problem bezpieczeństwa dzieci w Internecie oraz na kwestię odpowiedzialności rodziców za ich wychowanie, prowadzi Fundacja Dzieci Niczyje. Zawieszki pojawią się w 150 sklepach na terenie całego kraju. Akcja potrwa do 15 lutego 2011 r.

  czytaj dalej »