Change language English Polski

Gdzie szukać pomocy?

 

Fundacja Dzieci Niczyje zmieniła nazwę na Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę. Już ponad 25 lat działamy na rzecz dzieci, ich rodziców i opiekunów oraz profesjonalistów pracujących z dziećmi. Nowa nazwa i tożsamość wizualna są konsekwencją naszego rozwoju - od momentu założenia, znacznie rozszerzyliśmy zakres działań. Sercem misji fundacji pozostaje działanie na rzecz dzieci doświadczających przemocy.

Więcej...

Aktualności

 • Jak reagować na hejt w sieci? "Przytul hejtera"! - nowa kampania FDN

  2015-04-16

  16 kwietnia 2015 w Pałacu Prezydenckim została zainaugurowana kampania społeczna przeciwko przemocy werbalnej w internecie „Przytul hejtera”. Jej celem jest uświadomienie młodzieży szkodliwości internetowego hejtu i mowy nienawiści, a także zaprezentowanie metod reagowania na te zjawiska. Organizatorem akcji jest Fundacja Dzieci Niczyje, a partnerem firma Facebook. Honorowy patronat nad kampanią objęła Małżonka Prezydenta RP Pani Anna Komorowska. 

  czytaj dalej »
 • Zapraszamy na szkolenia w ramach programu Chronimy Dzieci w Radomiu

  2015-04-15

  Zapraszamy dyrektorów, nauczycieli przedszkoli, pedagogów i psychologów z przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów z Radomia i okolic na bezpłatne szkolenia w ramach programu Chronimy Dzieci.

  czytaj dalej »
 • Zapraszamy na szkolenia w ramach programu Chronimy Dzieci w Łodzi

  2015-04-14

  Zapraszamy dyrektorów, nauczycieli przedszkoli, pedagogów i psychologów z przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów z województwa łódzkiego na bezpłatne szkolenia w ramach programu Chronimy Dzieci.

  czytaj dalej »
 • Certyfikacja placówek chroniących dzieci przed przemocą - konferencja w województwie pomorskim

  2015-04-10

  10 kwietnia w Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku odbyła się wojewódzka konferencja inaugurująca program Chronimy Dzieci w województwie pomorskim. To ogólnopolski program certyfikowania placówek edukacyjnych realizujących politykę ochrony dzieci przed przemocą zainaugurowany 11 marca 2015 roku w Warszawie. W ramach Rządowego programu na lata 2014-2016 „Bezpieczna i przyjazna szkoła” realizuje go Fundacja Dzieci Niczyje we współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej, Fundacją Orange i Fundacją Energa. W województwie pomorskim działania wspierające realizację programu podjęło Kuratorium Oświaty w Gdańsku oraz Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku.  

  czytaj dalej »
 • Ochrona dzieci i młodzieży przed wykorzystywaniem w kontekście podróży i turystyki - konferencja

  2015-04-08

  W ramach projektu „Nie odwracaj wzroku!” Fundacja Dzieci Niczyje, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Komenda Główna Policji i Grupa Hotelowa Orbis zapraszają na konferencję "Ochrona dzieci i młodzieży przed wykorzystywaniem w kontekście podróży i turystyki". 

  czytaj dalej »