Change language English Polski

Gdzie szukać pomocy?

 

Fundacja Dzieci Niczyje zmieniła nazwę na Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę. Już ponad 25 lat działamy na rzecz dzieci, ich rodziców i opiekunów oraz profesjonalistów pracujących z dziećmi. Nowa nazwa i tożsamość wizualna są konsekwencją naszego rozwoju - od momentu założenia, znacznie rozszerzyliśmy zakres działań. Sercem misji fundacji pozostaje działanie na rzecz dzieci doświadczających przemocy.

Więcej...

Dzieci 0-3 lata

Materiały dedykowane

Zapraszamy do wypełnienia formularza ewaluacyjnego nt. bazy wiedzy.

Przejdź do formularza

Baza Wiedzy została sfinansowana w ramach projektu ,,Pomoc dzieciom wykorzystywanym seksualnie - działania upowszechniające rezultaty partnerstwa". Projekt dofinansowany w ramach Programu Partnerstwa Transgranicznego realizowanego przez Wschodnioeuropejskie Centrum Demokratyczne przy wsparciu finansowym udzielonym przez Norwegię ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego oraz Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP

Zobacz bazę wiedzy

Dla rodziców

 • Wychowanie bez przemocy

  Podstawą zbudowania pozytywnej więzi z dzieckiem jest wychowanie go bez przemocy. Wiemy, że można wychować dziecko bez klapsów, krzyków i potrząsania. Zapraszamy do lektury artykułów, które pozwolą Ci odpowiedzieć na pytania jak to zrobić.

  WIĘCEJ
 • Ciąża - co pomaga, co szkodzi

  Przed Tobą 9 miesięcy oczekiwania na dziecko.  Zachęcamy Cię do tego, abyś zadbała o siebie i dziecko już teraz.  Już w ciąży masz wpływ na zdrowie swojego malucha – warto, żebyś wiedziała co może zaszkodzić Tobie i dziecku, a także co pozytywnie wpływa na rozwój dziecka w tym okresie.

  WIĘCEJ
 • Tata tak samo ważny!

  Cykl artykułów specjalnie dla tatusiów jest odpowiedzią na ojcowską potrzebę zaspokajania ciekawości związanej z powiększeniem rodziny. Postaramy się ułatwić Ci podjęcie nowej roli i zrozumieć zmiany, jakie zachodzą w twojej rodzinie.

  WIĘCEJ
 • Rodzicielski stres i emocje

  Stres towarzyszy nam bez względu na to czy mamy dziecko czy nie… Jednak bycie rodzicem małego dziecka często przysparza dodatkowego stresu – szczególnie jeśli wychowujemy nasze pierwsze dziecko.

  WIĘCEJ