Change language English Polski

Gdzie szukać pomocy?

 

Fundacja Dzieci Niczyje zmieniła nazwę na Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę. Już ponad 25 lat działamy na rzecz dzieci, ich rodziców i opiekunów oraz profesjonalistów pracujących z dziećmi. Nowa nazwa i tożsamość wizualna są konsekwencją naszego rozwoju - od momentu założenia, znacznie rozszerzyliśmy zakres działań. Sercem misji fundacji pozostaje działanie na rzecz dzieci doświadczających przemocy.

Więcej...

Eksperci FDN

Eksperci Fundacji Dzieci Niczyje wypowiadają się do mediów na temat:

  •  przeciwdziałania krzywdzeniu dzieci,
  •  pomocy dzieciom krzywdzonym, ich rodzicom i opiekunom,
  •  ochrony dzieci – ofiar i świadków przestępstw,
  •  bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w Internecie,
  •  socjologicznych aspektów krzywdzenia dzieci,
  •  projektów badawczych prowadzonych przez organizację.

 

Poniżej możecie Państwo zapoznać się z sylwetkami naszych profesjonalistów.

 

Aby skontaktować się z ekspertami, prosimy o kontakt z działem PR (pr@fdn.pl, tel. 22 616-02-68 lub tel. kom. 535-001-085).

 

 

 

Monika Sajkowska

 

Monika Sajkowska - dyrektor Fundacji Dzieci Niczyje; doktor socjologii. Do mediów wypowiada się na temat działalności Fundacji oraz socjologicznych aspektów problemu krzywdzenia dzieci.

 

 

 Więcej o ekspercie

 

 

 

 

 

 

Maria Keller-Hamela

 

Maria Keller-Hamela - członek zarządu FDN, dyrektor ds. współpracy zagranicznej, koordynator programu Dzieciństwo bez krzywdzenia realizowanego w 6 krajach Europy Wschodniej. Do mediów wypowiada się na temat problematyki krzywdzenia dzieci, wykorzystywania seksualnego dzieci, działań FDN.

 

Więcej o ekspercie

 

 

 

 

 

Jolanta Zmarzlik
 

Jolanta Zmarzlik - terapeuta. Do mediów wypowiada się na temat psychologicznych i pedagogicznych aspektów krzywdzenia dzieci.

 

 

Więcej o ekspercie

 

 

 

 

 

 

 

Łukasz Wojtasik

 

Łukasz Wojtasik - koordynator programu Dziecko w Sieci, członek zarządu FDN. Do mediów wypowiada się na temat zagrożeń dzieci i młodzieży w Internecie, m.in. problemu przemocy rówieśniczej w sieci, uwodzenia dzieci w Internecie, niebezpiecznych treści w sieci.

 

 

Więcej o ekspercie

 

 

 

 

 

 

Justyna Podlewska - prawnik FDN; koordynator działu prawnego organizacji. Do mediów wypowiada się na temat ochrony dzieci przed krzywdzeniem z punktu widzenia prawa.

Więcej o ekspercie