Change language English Polski

Gdzie szukać pomocy?

 

Fundacja Dzieci Niczyje zmieniła nazwę na Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę. Już ponad 25 lat działamy na rzecz dzieci, ich rodziców i opiekunów oraz profesjonalistów pracujących z dziećmi. Nowa nazwa i tożsamość wizualna są konsekwencją naszego rozwoju - od momentu założenia, znacznie rozszerzyliśmy zakres działań. Sercem misji fundacji pozostaje działanie na rzecz dzieci doświadczających przemocy.

Więcej...

Aktualności

 • Przemoc w dzieciństwie nie musi decydować o przyszłości. Nowa kampania Fundacji Dzieci Niczyje.

  2016-03-17

  Fundacja Dzieci Niczyje rozpoczęła kampanię społeczną „Mój Tata”. Celem kampanii jest ukazanie, że odpowiednia pomoc może odmienić przyszłość dziecka krzywdzonego oraz zachęcenie do wsparcia działań organizacji poprzez przekazanie 1% na pomoc podopiecznym organizacji. 

  czytaj dalej »
 • Samotni nawet w Święta...

  2015-12-24

  Jak co roku w okresie świątecznym konsultanci Telefonu Zaufania dla Dzieci i Młodzieży 116 111 prowadzonego przez Fundację Dzieci Niczyje odbierają setki telefonów i wiadomości online od dzieci. Docierają do nich głosy zawodu czy zwątpienia, które wcale nie są związane z nietrafionymi prezentami pod choinką. Już po raz ósmy dzieci i młodzież mogą korzystać z pomocy Telefonu 116 111 w święta – w wigilię konsultanci czekają na telefony od 12:00 do 22:00, a 25. i 26. grudnia świadczą pomoc online przez www.116111.pl/napisz

  czytaj dalej »
 • Ruszyła kampania "Pomyśl, zanim kupisz"

  2015-12-01

  Ruszyła kampania "Pomyśl, zanim kupisz" Polskiego Centrum Programu Safer Internet.

  czytaj dalej »
 • Napisz list od Świętego Mikołaja i podaruj dziecku wyjątkowy prezent!

  2015-11-27

  Wysyłanie listu do Mikołaja to dla dzieci ogromna przyjemność. Ale znalezienie w skrzynce pocztowej tradycyjnego Listu OD Świętego Mikołaja – to dopiero magia. Podziel się świąteczną radością i stwórz z nami List OD Świętego Mikołaja dla swojego małego lub całkiem dużego dziecka. To łatwiejsze, niż myślisz.

  czytaj dalej »
 • 19 listopada - Międzynarodowy Dzień Przeciwdziałania Przemocy wobec Dzieci

  2015-11-19

  Tysiące dzieci w Polsce doświadcza przemocy. Każdego dnia są bite, maltretowane, poniżane, wykorzystywane seksualnie... Same nie mogą się obronić. W związku z Międzynarodowym Dniem Przeciwdziałania Przemocy wobec Dzieci, który obchodzony jest 19. listopada, Krajowe Partnerstwo na rzecz Ochrony Dzieci przed Przemocą – zrzeszające 23 organizacje pozarządowe pomagające dzieciom – ofiarom krzywdzenia, przypomina, jak ważne jest reagowanie na przemoc wobec dzieci. Zawsze. 

  czytaj dalej »