Change language English Polski

Gdzie szukać pomocy?

 

Fundacja Dzieci Niczyje zmieniła nazwę na Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę. Już ponad 25 lat działamy na rzecz dzieci, ich rodziców i opiekunów oraz profesjonalistów pracujących z dziećmi. Nowa nazwa i tożsamość wizualna są konsekwencją naszego rozwoju - od momentu założenia, znacznie rozszerzyliśmy zakres działań. Sercem misji fundacji pozostaje działanie na rzecz dzieci doświadczających przemocy.

Więcej...

Internet to okno na świat. Cały świat.

Czas trwania: 2006-2007r. oraz 2009r.

Cel kampanii: Akcja "Internet to okno na świat, cały świat" poświęcona jest problemowi kontaktów dzieci z niebezpiecznymi treściami w sieci.

Organizator: Fundacja Dzieci Niczyje

Partnerzy: NASK

Agencja realizująca: McCann Ericsson

Media: Prasa, radio, telewizja, outdoor

Działania:

W roku 2007 przekazy kampanii prezentowane były w radio, telewizji, prasie oraz na nośnikach reklamy zewnętrznej.
Ze względu na skalę problemu kontaktów dzieci z niebezpiecznymi treściami, organizatorzy akcji zdecydowali się na jej reedycję. Od kwietnia 2009 roku kampania prowadzona jest pod honorowym patronatem Pełnomocnika Rządu ds. Równego Traktowania.
Od 23 kwietnia do końca czerwca 2009 reklama „Egzekucja” emitowana była w stacjach telewizyjnych, w kinach oraz w Internecie.

Nagrody:

Kampania zdobyła krajowe i międzynarodowe uznanie, otrzymując nagrody m.in. na festiwalach Złote Orły 2006, Klubu Twórców Reklamy w 2007, Golden Drum 2007 oraz podczas 55. Festiwalu Cannes Lions (Bronze Lion w kategorii Film Lions oraz nagroda publiczności).

Materiały:


 

Więcej na stronie programu Dziecko w Sieci