Change language English Polski

Gdzie szukać pomocy?

 

Fundacja Dzieci Niczyje zmieniła nazwę na Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę. Już ponad 25 lat działamy na rzecz dzieci, ich rodziców i opiekunów oraz profesjonalistów pracujących z dziećmi. Nowa nazwa i tożsamość wizualna są konsekwencją naszego rozwoju - od momentu założenia, znacznie rozszerzyliśmy zakres działań. Sercem misji fundacji pozostaje działanie na rzecz dzieci doświadczających przemocy.

Więcej...

Konferencja Bezpieczeństwo Dzieci i Młodzieży w Internecie 2014

 

W dniach 25-26 września 2014 r. odbyła się VIII Międzynarodowa Konferencja "Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w Internecie".

Organizatorami konferencji było Polskie Centrum Programu Safer Internet (PCPSI), które tworzą Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa (NASK) i Fundacja Dzieci Niczyje (FDN), oraz niemieckie konsorcjum realizujące projekt klicksafe. Konferencja organizowana była w ramach programu Komisji Europejskiej Safer Internet. Głównym partnerem tego wydarzenia była Fundacja Orange. Partnerem strategicznym konferencji była Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Minister Administracji i Cyfryzacji Rafał Trzaskowski oraz Minister Edukacji Narodowej Joanna Kluzik-Rostkowska.

Konferencja poświęcona była szerokiemu spektrum zagadnień związanych z bezpieczeństwem dzieci i młodzieży w Internecie. Adresatami byli przedstawiciele sektora edukacyjnego, organizacji pozarządowych, wymiaru sprawiedliwości i organów ścigania oraz dostawców usług i treści internetowych.     

 

Kontakt: konferencja@saferinternet.pl

 

Partnerzy:

Partnerzy