Change language English Polski

Gdzie szukać pomocy?

 

Fundacja Dzieci Niczyje zmieniła nazwę na Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę. Już ponad 25 lat działamy na rzecz dzieci, ich rodziców i opiekunów oraz profesjonalistów pracujących z dziećmi. Nowa nazwa i tożsamość wizualna są konsekwencją naszego rozwoju - od momentu założenia, znacznie rozszerzyliśmy zakres działań. Sercem misji fundacji pozostaje działanie na rzecz dzieci doświadczających przemocy.

Więcej...

Konkurs fotograficzny "Dziadkowie i wnuki"

Konkurs fotograficzny „dziadkowie i wnuki”


W ramach kampanii zorganizowano konkurs, którego zadaniem konkursowym było zrobienie fotografii (portret, dokument, reportaż) ilustrującej relacje dziadków z wnukami, szczególny charakter więzi międzypokoleniowej.

Relacje babci i dziadka z wnukami to nie tylko spotkania rodzinne w okresie świąt, lecz przede wszystkim niezwykła więź, bezinteresowna i bezwarunkowa miłość. Czas spędzony z dziadkami to źródło pięknych i ciepłych wspomnień, inspiracji a także nauki. Wnukowie bywają wspaniałymi przewodnikami po współczesnym świecie.

 

 

 

Zakończył się etap przyjmowania prac konkursowych (25 lutego 2013 r.).

4 marca zostanie opublikowana lista zwycięzców konkursu.

Nagrody:

Najlepsze prace zostaną przedstawione na wystawie pokonkursowej. Laureaci otrzymają nagrody pieniężne (I miejsce – 2000 PLN, II miejsce – 1500 PLN, III miejsce – 1000 PLN) ufundowane przez firmę TelePolska.

Dodatkowo w konkursie zostanie wyróżniony najlepszy autor poniżej 18. r.ż. - otrzyma on atrakcyjną nagrodę rzeczową.

Prace finalistów będą prezentowane na wystawie organizowanej w marcu w Galerii Jabłkowskich* przy ul. Chmielnej w Warszawie.

 Regulamin konkursu>>

Organizator:                  Partnerzy:                                               Patronat medialny:                    

                         

Finansowanie ze środków Unii Europejskiej:

                            

 

 

*Termin i miejsce wystawy może ulec zmianie.