Change language English Polski

Gdzie szukać pomocy?

 

Fundacja Dzieci Niczyje zmieniła nazwę na Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę. Już ponad 25 lat działamy na rzecz dzieci, ich rodziców i opiekunów oraz profesjonalistów pracujących z dziećmi. Nowa nazwa i tożsamość wizualna są konsekwencją naszego rozwoju - od momentu założenia, znacznie rozszerzyliśmy zakres działań. Sercem misji fundacji pozostaje działanie na rzecz dzieci doświadczających przemocy.

Więcej...

Materiały kampanii

Spot kampanii „Myślę, więc nie ślę”

Spot kampanii „Myślę, więc nie ślę”
Spot jest elementem kampanii społecznej Fundacji Dzieci Niczyje poświęconej sekstingowi, czyli rejestrowaniu i przesyłaniu osobistych materiałów o charakterze seksualnym za pośrednictwem telefonu i internetu. 

Spot jest elementem kampanii społecznej Fundacji Dzieci Niczyje poświęconej sekstingowi, czyli rejestrowaniu i przesyłaniu osobistych materiałów o charakterze seksualnym za pośrednictwem telefonu i internetu. Będzie emitowany zarówno w lokalnych jak i ogólnopolskich stacjach telewizyjnych.

Plakat kampanii „Myślę, więc nie ślę”

Plakat kampanii "Myślę więc nie ślę"

Plakat przygotowany przez agencję Publicis poprzez ciekawą formą graficzną zwraca uwagę na potencjalne konsekwencje sekstingu - lawinę brutalnych komentarzy w internecie. Plakat będzie publikowany w prasie i prezentowany na nośnikach reklamy zewnętrznej.

Pliki do pobrania