Change language English Polski

Gdzie szukać pomocy?

 

Fundacja Dzieci Niczyje zmieniła nazwę na Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę. Już ponad 25 lat działamy na rzecz dzieci, ich rodziców i opiekunów oraz profesjonalistów pracujących z dziećmi. Nowa nazwa i tożsamość wizualna są konsekwencją naszego rozwoju - od momentu założenia, znacznie rozszerzyliśmy zakres działań. Sercem misji fundacji pozostaje działanie na rzecz dzieci doświadczających przemocy.

Więcej...

Niejadek - czyli o diecie małego dziecka, 7 marca

Martwisz się, bo Twoje dziecko nie chce jeść albo obawiasz się, że je za mało? Nie masz pomysłu na to, jak zachęcić dziecko do jedzenia? Posiłki zaczynają być źródłem stresu dla Ciebie i malucha? Co zrobić, by nie wmuszać w dziecko każdego kęsa posiłku?

Jeśli jesteś rodzicem małego dziecka (0-6 lat) i chcesz wiedzieć, ile może zjeść małe dziecko, dlaczego dziecku czasem zmniejsza się apetyt, a także co może pomóc maluchowi w przełamaniu niechęci do jedzenia - zapraszamy na spotkanie pod okiem psychologa, dietetyka i w gronie innych rodziców.

 

Z powodu ograniczonej liczby miejsc prosimy o zgłaszanie udziału w tygodniu poprzedzającym spotkanie pod numerem telefonu 22 616 16 69.

Spotkanie poprowadzi Anna Zawadzka i Marta Zacharska. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

 

Termin: 7 marca 2016 r., godz. 17:00-19:00

Miejsce: Centrum Dziecka i Rodziny, Fundacja Dzieci Niczyje, ul. Walecznych 59, wejście B, II piętro, Warszawa

 

Spotkanie organizuje Fundacja Dzieci Niczyje (www.fdn.pl). Spotkanie odbywa się w ramach programu Dobry Rodzic - Dobry Start (www.dobryrodzic.fdn.pl) wspieranego przez Urząd m.st. Warszawy.

 

Pliki do pobrania