Change language English Polski

Gdzie szukać pomocy?

 

Fundacja Dzieci Niczyje zmieniła nazwę na Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę. Już ponad 25 lat działamy na rzecz dzieci, ich rodziców i opiekunów oraz profesjonalistów pracujących z dziećmi. Nowa nazwa i tożsamość wizualna są konsekwencją naszego rozwoju - od momentu założenia, znacznie rozszerzyliśmy zakres działań. Sercem misji fundacji pozostaje działanie na rzecz dzieci doświadczających przemocy.

Więcej...

Aktualności

 • Spotkanie edukacyjne w ramach kampanii "Słowa ranią" - Leszno

  2012-05-30

  Terenowy Komitet Ochrony Praw Dziecka w Lesznie serdecznie zaprasza rodziców/opiekunów na dwugodzinne spotkanie edukacyjne „Słowa ranią na całe życie”. Jest ono skierowane do rodziców/opiekunów, którzy chcą dobrze komunikować się ze swoimi dziećmi i poprawiać relacje z nimi.

  czytaj dalej »
 • Kto krzywdzi dziecko słowem?

  2012-05-24

  Co drugi polski rodzic regularnie krzyczy komunikując się ze swoim dzieckiem. Co piąty przyznaje, że zdarzyło mu się wobec niego użyć obraźliwych słów. Niemal dwa razy częściej krzyk stosują matki niż ojcowie – bo to one zwykle spędzają więcej czasu z dziećmi. Pozostał tydzień do końca kampanii medialnej „Słowa ranią na całe życie”. Fundacja Dzieci Niczyje publikuje wyniki badań nt. przemocy słownej wobec najmłodszych. Badania, w ramach partnerskiej współpracy z FDN, przeprowadził Millward Brown SMG/KRC.

  czytaj dalej »
 • Spotkanie edukacyjne w ramach kampanii "Słowa ranią" - Tomaszów Lubelski

  2012-05-16

  23 maja w siedzibie Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Tomaszowie Lubelskim odbędzie się spotkanie edukacyjne dla rodziców, podczas którego uczestnicy będą mogli uzyskać cenne wskazówki nt. tego, jak poprawić umiejętność komunikacji i dbać o budowanie dobrych relacji z własnymi dziećmi.

  czytaj dalej »
 • Wrocławskie stowarzyszenie FamiLANDIA zaprasza na spotkanie

  2012-05-07

  Stowarzyszenie FamiLANDIA zaprasza rodziców i opiekunów na spotkanie edukacyjne w ramach kampanii "Słowa ranią na całe życie".

  czytaj dalej »
 • Warsztaty w Krakowskim Klubie Mam

  2012-04-24

  Słowa ranią - czyli jak unikać krzyku, kpin i obrażania dziecka - spotkania z rodzicami w Krakowskim Klubie Mam.

  czytaj dalej »