Change language English Polski

Gdzie szukać pomocy?

 

Fundacja Dzieci Niczyje zmieniła nazwę na Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę. Już ponad 25 lat działamy na rzecz dzieci, ich rodziców i opiekunów oraz profesjonalistów pracujących z dziećmi. Nowa nazwa i tożsamość wizualna są konsekwencją naszego rozwoju - od momentu założenia, znacznie rozszerzyliśmy zakres działań. Sercem misji fundacji pozostaje działanie na rzecz dzieci doświadczających przemocy.

Więcej...

Placówki

  • Centrum Dziecka i Rodziny im. Aliny Margolis Edelman

    Od 2008 roku, dzięki wsparciu finansowemu Fundacji Veluxa i współpracy z Ośrodkiem Pomocy Społecznej Praga Południe, działania profilaktyczne i pomocowe adresowane do dzieci i ich rodziców prowadzone są na Pradze w nowej placówce - Centrum Dziecka i Rodziny, którego patronką jest Alina Margolis-Edelman – założycielka Fundacji Dzieci Niczyje.

    Przejdź do strony
  • Centrum Pomocy Dzieciom im. Ireny Kornatowskiej

    Centrum Pomocy Dzieciom powołane przez Fundację Dzieci Niczyje w marcu 2003 roku, to specjalistyczna placówka, której zadaniem jest stosowanie i upowszechnianie nowatorskich w Polsce metod postępowania w przypadkach przestępstw wobec dzieci. Od 2015 roku patronką Centrum Pomocy Dzieciom jest Irena Kornatowska - współzałożycielka Fundacji Dzieci Niczyje.

    Przejdź do strony