Change language English Polski

Gdzie szukać pomocy?

   

Kim jesteśmy?

Fundacja Dzieci Niczyje istnieje po to, aby zapewnić każdemu dziecku bezpieczne dzieciństwo. Chronimy dzieci przed krzywdzeniem i pomagamy tym, które doświadczyły przemocy.

Więcej...

Sieciaki na wakacjach

 • O projekcie i konkursie

  Zapraszamy Państwa do udziału w 9. edycji akcji Sieciaki na wakacjach, mającej na celu edukację dzieci w zakresie bezpiecznego zachowania się w Internecie. Tegoroczna akcja będzie miała dwutorową formułę: 3 pikniki edukacyjne:
  - Warszawa 4 lipca,
  - Białystok 13 lipca,
  - Starachowice 23 sierpnia,

  oraz lokalne inicjatywy, organizowane na podstawie zamówionych materiałów.

  Więcej...
 • Sieciaki na wakacjach w Twoim mieście

  Zorganizuj w okresie 1.07-31.08.2014 piknik edukacyjny Sieciaki na wakacjach w swoim mieście. Zamawiając lub pobierając ze strony pakiet edukacyjny, który zawiera m.in. scenariusze pikników, organizator będzie miał możliwość przeprowadzenia zajęć dla swoich podopiecznych. Zajęcia mogą przybrać dowolną formę, łącząc zaproponowane w pakiecie moduły. W scenariuszach opisano wszelkie możliwe aktywności, które może wykorzystać lokalnie, m.in.: SiecioKino, Megacentrum Zabezpieczeń, Sieciakowa Strefa Rozrywki, czy SiecioMat Losujący.

  Więcej...
 • Lokalne pikniki Sieciaki na wakacjach

  Mapa lokalnych plikników Sieciaki na wakacjach 2014. Odnajdź swoje miasto i dowiedz się gdzie odbywa się piknik Sieciaki na wakacjach.

  Więcej...
 • Pobierz pliki i zaplanuj swoją imprezę

  Zestaw materiałów do pobrania:

  - Przewodnik Sieciaki na wakacjach
  - Mega Centrum Zabezpieczeń - gry
  - SiecioKino - filmy
  - Scena koncertowa - piosenki
  - SiecioMat Losujący - quizy
  - Sieciakowa Strefa Rozrywki - kolorowanki
  - Materiały promocyjno-organizacyjne

  Więcej...
 • Zamówienie i rejestracja pikniku

  Do 10 sierpnia 2014 zamów wakacyjny pakiet edukacyjny i zorganizuj piknik w okresie wakacyjnym (1.07-31.08 2014). Ilość pakietów ograniczona do 500 sztuk. Po wyczerpaniu zapasów chętni będą poinformowani o możliwości skorzystania z pakietów w wersji online.

  Wypełnij formularz...
 • Sprawozdanie

  Po zakończonym pikniku wypełnij formularz i odbierz zaświadczenie. Zainteresowanych udziałem w konkursie odsyłamy do informacji w dziale "O projekcie i konkursie".

  Wypełnij formularz...