Change language English Polski

Gdzie szukać pomocy?

 

Fundacja Dzieci Niczyje zmieniła nazwę na Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę. Już ponad 25 lat działamy na rzecz dzieci, ich rodziców i opiekunów oraz profesjonalistów pracujących z dziećmi. Nowa nazwa i tożsamość wizualna są konsekwencją naszego rozwoju - od momentu założenia, znacznie rozszerzyliśmy zakres działań. Sercem misji fundacji pozostaje działanie na rzecz dzieci doświadczających przemocy.

Więcej...

Słowa dają moc - akcja

„Kocham Cię”, „Wierzę w Ciebie”, „Uda Ci się”: słowa, które dają dziecku moc są bardzo proste, ale rodzice czasem o nich zapominają lub trudno im je wypowiadać. Kampania Fundacji Dzieci Niczyje i Agencji Reklamowej Publicis „Słowa dają moc" ma uświadomić rodzicom, jak ważne w wychowywaniu są dobre, pozytywne komunikaty, które przypominają dzieciom o tym, że są kochane, akceptowane, że mają wsparcie w najbliższych.

 I ty możesz wziąć udział w kampanii. Oprócz najprostszego sposobu – pochwalenia własnego dziecka, proponujemy wsparcie kampanii poprzez przekazanie darowizny.

Wszystkie osoby, które w ciągu najbliższego tygodnia przekażą wsparcie finansowe Fundacji, otrzymają w ramach podziękowania unikatowe naklejki dla dzieci, ze słowami, które dają moc.

Dzieci je uwielbiają!

Zapraszamy do udziału w kampanii!