Change language English Polski

Gdzie szukać pomocy?

 

Fundacja Dzieci Niczyje zmieniła nazwę na Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę. Już ponad 25 lat działamy na rzecz dzieci, ich rodziców i opiekunów oraz profesjonalistów pracujących z dziećmi. Nowa nazwa i tożsamość wizualna są konsekwencją naszego rozwoju - od momentu założenia, znacznie rozszerzyliśmy zakres działań. Sercem misji fundacji pozostaje działanie na rzecz dzieci doświadczających przemocy.

Więcej...

Spotkanie edukacyjne w ramach kampanii "Słowa ranią" - Tomaszów Lubelski

23 maja w siedzibie Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Tomaszowie Lubelskim odbędzie się spotkanie edukacyjne dla rodziców, podczas którego uczestnicy będą mogli uzyskać cenne wskazówki nt. tego, jak poprawić umiejętność komunikacji i dbać o budowanie dobrych relacji z własnymi dziećmi.

Adres ośrodka:

ul. Wyspiańskiego 7

Tomaszów Lubelski

Szczegółowe informacje dotyczące spotkania można uzyskać po numerem telefonu: (84) 664 42 54 lub osobiście w ośrodku od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00- 20.00.

Spotkanie jest elementem ogólnopolskiej kampanii społecznej „Słowa ranią na całe życie”, której inicjatorem jest Fundacja Dzieci Niczyje, zaś współorganizatorami Stowarzyszenie „Czajnia” i Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Tomaszowie Lubelskim.

Celem akcji jest uswiadomienie społeczeństwu, a w szczególności rodzicom – jak ważny jest sposób porozumiewania się z własnymi dziećmi i jak bardzo wpływa on zarówno na obecne, jak i przyszłe funkcjonowanie dziecka.

Spotkanie ma charakter otwarty - mogą wziąć w nim udział wszyscy rodzice oraz pedagodzy zainteresowani doskonaleniem swoich umiejętności wychowawczych.