Change language English Polski

Gdzie szukać pomocy?

 

Fundacja Dzieci Niczyje zmieniła nazwę na Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę. Już ponad 25 lat działamy na rzecz dzieci, ich rodziców i opiekunów oraz profesjonalistów pracujących z dziećmi. Nowa nazwa i tożsamość wizualna są konsekwencją naszego rozwoju - od momentu założenia, znacznie rozszerzyliśmy zakres działań. Sercem misji fundacji pozostaje działanie na rzecz dzieci doświadczających przemocy.

Więcej...

Zakończone projekty Programu Dziecko w Sieci

 • European SuperKids Online

  Projekt edukacyjny skierowany do dzieci w wieku 10-13 lat dotyczący przemocy rówieśniczej w sieci i ochrony prywatności młodych internautów.

  więcej
 • internet TAK, uzależnienie NIE

  Projekt był skierowany do pedagogów pracujących na terenie całego kraju, chcących poszerzyć swoją wiedzę o zagadnienie pracy z dziećmi i młodzieżą uzależnionymi bądź zagrożonymi uzależnieniem od internetu.

  więcej
 • SocialWeb-SocialWork

  Projekt SocialWeb-SocialWork był cyklem szkoleń dotyczącycm bezpieczeństwa w internecie, skierowanych do profecjonalistów pracujących z dziećmi i młodzieżą z grup ryzyka.

  więcej
 • Szkoła Bezpieczna w Sieci

  Projekt edukacyjny skierowany do nauczycieli i pedagogów ze szkół gimnazjalnych dotyczący bezpieczeństwa młodzieży online.

  więcej
 • Trening kompetencji cyfrowych

  Projekt, którego celem było rozwijanie kompetencji cyfrowych wśród uczniów. W ramach projektu powstał poradnik, scenariusze lekcyjne i kurs e-learning.

  więcej