Change language English Polski

Gdzie szukać pomocy?

 

Fundacja Dzieci Niczyje zmieniła nazwę na Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę. Od 25 lat działamy na rzecz dzieci, ich rodziców i opiekunów oraz profesjonalistów pracujących z dziećmi. Nowa nazwa i tożsamość wizualna fundacji są konsekwencją naszego rozwoju - od momentu założenia, znacznie rozszerzyliśmy zakres działań. Sercem misji fundacji pozostaje działanie na rzecz dzieci doświadczających przemocy.

Więcej...

Złość moja - złość dziecka, 23 maja

Zapraszamy rodziców małych dzieci na spotkanie z cyklu Ważne tematy dla mamy i taty poświęcone złości przeżywanej przez rodzica oraz dziecko.

 

  • Znasz sytuacje, w których w jednym czasie Ty i Twoje dziecko złościcie się?
  • Maluch krzyczy, rzuca przedmiotami i domaga się tego, czego chce…
  • A Ty…? Na początku czujesz tylko lekkie poirytowanie, jednak powoli zmienia się ono w coraz większą złość… Jak nie dać się ponieść emocjom?
  • Jak zapanować nad własną złością i pomóc dziecku zapanować nad jego złością?

 

Jeśli jesteś rodzicem małego dziecka (do 6 roku życia) i chcesz wiedzieć więcej o tym, co może Ci pomóc, zapraszamy na spotkanie z cyklu  „Ważne tematy dla Mamy i Taty”

 

Spotkanie poprowadzi Agata Grabowska i Marta Zacharska.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Z powodu ograniczonej liczby miejsc prosimy o zgłaszanie udziału w tygodniu poprzedzającym spotkanie pod numerem 22 616 16 69.

 

Termin: 23 maja 2016 r., godzina 17.00-19.00

Miejsce: Centrum Dziecka i Rodziny Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę (dawniej Fundacji Dzieci Niczyje), ul. Walecznych 59

 

Organizatorem spotkania jest Fundacja Dzieci Niczyje (www.fdn.pl). Spotkanie odbywa się w ramach programu Dobry Rodzic - Dobry Start (www.dobryrodzic.fdn.pl), wspieranego przez Urząd m.st. Warszawy.